با ما بیشتر آشنا شوید

درباره آسان پیشرو

شرکت نوآوران آسان پیشرو در اردیبهشت ماه سال 1398 فعالیت خود را با نیرو‌هایی جوان و تازه نفس آغاز کرد. در ابتدا آسان پیشرو در فروشگاه اینترنتی ایزی مارکت خلاصه می شد، ولی امروز شرکت نوآوران آسان پیشرو بعنوان یک شرکت بازرگانی، با کسب نمایندگی رسمی برند Tenda تولید کننده تجهیزات شبکه و با ارائه ی گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش معتبر برای این برند، اعتماد وتوجه مصرف کنندگان تجهیزات و بازار IT را به این برند جلب نموده است.
این تمام ماجرای ما نیست! مجموعه ما، مجموعه‌ای مبتنی بر تکنولوژی روز دنیاست که قصد دارد سبد محصولی خود در حوزه ی IT و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و همچنین گجت های گیمینگ و لایف استایل را با برند های با کیفیت و معتبر توسعه بدهد.
همکاری با برند های UGreen، Baseus، Anker، Bloody ، Green Lion و Porodo گواه این امر است. تامین نیاز بازار، ارائه ی خدمات پس از فروش حرفه ای و جلب رضایت بازار سرلوحه ی ماموریت تیم آسان پیشرو است.

ضمانت اصالت و کیفیت

خدمات پس از فروش حرفه‌ای

مشاوره ی قبل از خرید

پورتال مشتریان آسان پیشرو

گارانتی آسان پیشرو

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش حرفه ای را با “آسان پیشرو” تجربه کنید.
تضمین قیمت در بازار و ارائه ی کالای با اصالت، هدف اصلی تیم ما در واحد های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش شرکت نوآوران آسان پیشرو بوده تا همکاران عزیز و مشتریان حس خوب خرید محصولات و خدمات پس از فروش را با گارانتی “آسان پیشرو” تجربه کنند.
مشتریان عزیز می توانند با ثبت سریال دستگاه خود در پورتال مشتریان آسان پیشرو به آدرس
Asanpishro.com/rma اصالت گارانتی محصول و مدت زمان باقی مانده از گارانتی را بررسی کنند و از مزایای عضویت در این پورتال در خرید های بعدی و جوایز آن بهره مند شوند.

ماموریت ما

ماموریت ما

شرکت بازرگانی آسان پیشرو با ارائه سبد محصولی متنوع همراه با معتبرترین گارانتی، همچنین با ارائه نمایندگی در سراسر کشور، پوشش و تامین نیاز آن‌ها، ماموریت دارد تا اعتماد و رضایت مصرف کنندگان تجهیزات و بازار IT را جلب کند. پایبندی به ارزش‌هایی که برای خود تعریف کرده‌ایم و سعی بر ایجاد اعتماد متقابل و رضایت قلبی شما نیز از اصلی‌ترین ماموریت‌هایی است که داریم.

دیدگاه ما

ما در شرکت بازرگانی آسان پیشرو، فرصتی را فراهم کرده‌ایم تا افراد از سراسر کشور بتوانند با اخذ نمایندگی، پیشرفت خود در بازار IT را تضمین کنند و یک زنجیره ارزشمند و مستحکم را در جامعه ایجاد کنیم. همچنین آسان پیشرو برای رضایت بیشتر مشتریان، سعی در گسترش سبد محصولات و تنوع برندها، دارد.

اهداف ما

ما در شرکت بازرگانی آسان پیشرو، تلاش خواهیم کرد تا با ارائه با کیفیت‌ترین محصولات، خدمات پس از فروش حرفه‌ای و تامین نیاز بازار IT، رضایت مشتریان و نماینده‌های خود را بدست آوریم و یک معامله برد برد را تجربه کنیم. همچنین با اعتقاد بر کارآفرینی، تلاش بر نوآوری و گسترش کسب و کار و حمایت از نمایندگان را هدف خود قرار داده‌ایم.