شبکه‌های اداری

برای انتخاب بهترین لوازم شبکه‌های اداری می‌توان با متخصصین حاضر در مجموعه آسان پیشرو در تماس باشید و محصولات پیشنهادی را بررسی نمایید. ما در کنارتانیم تا بهترین‌ها را انتخاب نمایید.

سوئیچ شبکه اترنت

سوئیچ شبکه اترنت دستگاه‌های موجود بر روی یک شبکه کامپیوتری را به یکدیگر متصل کرده و وظیفه ارسال، پردازش و انتقال داده به دستگاه مقصد را بر عهده دارد. سوئیچ‌‍‌های مدیریتی قابلیت کنترل بیشتری را از طریق رابط کاربری تحت وب بر روی شبکه دارند. اما سوئیچ‌های غیرمدیریتی بدون نیاز به هرگونه پیکربندی و برنامه جانبی قابل استفاده هستند.

تجهیزات وایرلس اداری

تجهیزات وایرلس اداری نیاز ساختمان‌های اداری و تجاری به اینترنت پرسرعت بی‌سیم را رفع می‌کنند. این تجهیزات وایرلس عبارتند از: اکسس پوینت وایرلس، کنترلر اکسس پوینت و CPE & Base Station. برای انتخاب بهترین‌ تجهیزات وایرلس اداری با مشاوران شرکت نوآوران آسان پیشرو در تماس باشید و از راهنمایی‌های آنان استفاده نمایید.

تجهیزات جانبی شبکه

به تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی یک شبکه رایانه‌ای تجهیزات شبکه گفته می‌شود که انواع مختلفی دارد. دانش در زمینه شبکه و تجهیزات آن برای انتخاب تجهیزات جانبی شبکه لازم و ضروری است. در صورت نیاز می‌توانید برای تهیه تجهیزات شبکه از مشاورهای شرکت نوآوران آسان پیشرو راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. .