شبکه‌های خانگی

شبکه‌های خانگی انواع مختلفی دارند که باتوجه به نوع اینترنت می‌توان آن‌ها را تهیه نمود. مودم‌های DSL، مودم‌های سیمکارت خور مانند 3G/4G/LTE از جمله شبکه‌های خانگی پرطرفدار هستند که بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند.

مودم‌های DSL

با اتصال به اینترنت از طریق مودم‌های DSL سرعت بالا و جلوگیری از اشغال خط‌های تلفن را تجربه خواهید کرد. مودم‌های DSL انواع مختلفی دارند، که عبارتند از: VDSL و ADSL. انتخاب هریک از این مودم‌ها بستگی به نوع اینترنت استفاده شده و منطقه استفاده دارد.

مودم‌های 3G/4G/LTE

امروزه اینترنت‌های همراه جایگاه خوبی پیدا کرده‌ و جزو اینترنت‌های پرسرعت هستند. اینترنت‌های همراه در هر مکان و زمانی قابل استفاده بوده و می‌تواند به هر دستگاهی متصل شود. مودم‌های 3G/4G/LTE سیمکارت خور، به دلیل ابعاد کوچک حمل و نقل آسانی داشته و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد. انواع مودم‌های 3G/4G/LTE را می‌توانید از فروشگاه آنلاین آسان پیشرو تهیه نمایید.

تجهیزات وایرلس خانگی

نیاز به اینترنت پرسرعت از دغدغه‌های امروز افراد است. برای دسترسی به اینترنت پرسرعت وایرلس نیاز به تجهیزاتی از جمله روتر وایرلس، اکسس پوینت وایرلس و شبکه های وایرلس Mesh است. انواع تجهیزات وایرلس خانگی مورد نیاز را می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین آسان پیشرو تهیه کرده و مشاوران فروش ما در این مجموعه در تماس باشید.