محصولات تندا

امروزه تقریبا تمام محصولات دیجیتال و الکترونیکی با گارانتی عرضه می‌شوند. گارانتی محصولات به خریداران اطمینان را می‌دهد که در صورت خراب شدن یا بروز اشکال در دستگاه خریداری شده (البته تحت شرایط و ضوابط گارانتی شرکت)، هزینه تعمیر یا مسئولیت تعویض آن در یک مدت زمان مشخص به عهده شرکت گارانتی کننده خواهد بود. تندا نیز به عنوان یک برند مطرح و مطمئن، محصولات مختلف خود از جمله مودم‌ تندا را به همراه گارانتی ارا‌ئه می‌دهد. شرکت آسان پیشرو نمایندگی رسمی تندا در ایران است. اما می‌دانید گارانتی تندا شامل چه مواردی می‌شود؟ چگونه می‌توانید آن را فعال کنید؟ چه مواردی شامل گارانتی می‌شود و کدام‌ها نه؟ در ادامه مطلب به این سوالات می‌پردازیم.

فعال کردن گارانتی محصولات تندا

برای آنکه بتوانید از گارانتی مودم تندا خود استفاده کنید، ابتدا باید آن را فعال نمایید. پروسه فعال کردن گارانتی بسیار ساده و سریع است. هنگامی که یک مودم تندا خریداری می‌کنید، شماره سریال آن را روی جعبه یا در کارت گارانتی داخل جعبه مشاهده خواهید کرد. شما برای استعلام گارانتی محصول خود لازم است این شماره سریال را در سایت شرکتی که گارانتی مودم تندا را به عهده دارد (در اینجا آسان پیشرو)، ثبت کنید یا به سامانه درج شده روی کارت گارانتی یا جعبه محصول ارسال نمایید. در این صورت مدت زمان گارانتی به طور دقیق مشخص خواهد شد. بنابراین اولین قدم برای فعال کردن گارانتی تندا، ثبت شماره سریال محصول در سایت شرکت گارانتی کننده یا در سامانه پیامکی است. برای استعلام گارانتی کالای خریداری شده روی لینک درج شده کلیک کنید.

شرایط گارانتی تندا

با آنکه وجود گارانتی باعث دلگرمی و اطمینان خاطر بیشتر خریداران می‌شود اما باید توجه داشته باشید که همه مشکلات مودم تندا (و به طور کلی هر محصول دیگری) شامل گارانتی نخواهد شد. در واقع هر شرکتی ضوابط و چهارچوب مشخصی برای گارانتی محصولات خود دارد که غالبا در سایت شرکت یا پشت کارت گارانتی درج می‌شود. شایان ذکر است که پذیرش دستگاه تندا توسط همکاران واحد گارانتی آسان پیشرو به معنای تأیید گارانتی آن نیست و لازم است ایراد مورد نظر مورد تأیید تیم فنی قرار بگیرد.

شما برای استفاده از خدمات گارانتی تندا باید محصول مورد نظر را به واحد گارانتی شرکت نوآوران آسان پیشرو تحویل دهید. مسئولیت و هزینه این کار به عهده شما خواهد بود. همچنین فراموش نکنید که رسید کالا را به همراه داشته باشید. کارشناسان محصول را پس از چک کردن رسید از شما خواهند گرفت. همچنین در هنگام دریافت محصول نیز باید رسید کالا را به همکاران ما نشان دهید. علاوه بر این فراموش نکنید که جعبه کامل محصول (که هولوگرام روی آن درج شده است) را دور نیندازید.

چه زمان از گارانتی می‌توانیم استفاده کنیم؟

بنابراین ضروری است که از شرایط گارانتی محصول خریداری شده خود مطلع شوید. در زیر به مهم‌ترین شرایط لازم برای استفاده از گارانتی تندا اشاره می‌کنیم.

  • اگر مودم تندا در مدتی که تحت گارانتی شرکت است دچار ایراد شود، قطعه‌های معیوب بدون هزینه تعمیر و تعویض خواهد شد. اگر مشخص شود که تعمیر مودم تندا ممکن نیست، یک دستگاه جدید مشابه دستگاه اول به شما تحویل داده می‌شود.
  • توجه داشته باشید که آسیب دیدگی‌های ناشی از حمل نامناسب محصول، وارد آمدن ضربه، نوسانات برق، سوختگی، شکستگی و صدمه به وسایل جانبی از جمله آداپتور، کابل و .. تحت پوشش گارانتی آسان پیشرو قرار نمی‌گیرد. همچنین اگر مشکل دستگاه تندا ناشی از استفاده غیر استاندارد (برخلاف دستورالعمل‌های موجود در دفترچه راهنما) باشد، کالای مورد نظر از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. همچنین اگر دستگاه تندا توسط افراد غیر مجاز تعمیر شود، گارانتی آن باطل می‌شود.
  • آسیب‌ها و صدمات مربوط به نقص فنی قطعات به کار رفته در دستگاه تندا شامل گارانتی می‌شود.
  • پس از تعمیر دستگاه مورد نظر، کلیه قسمت‌های آن به مدت یک ماه و بخش تعمیر شده تا سه ماه بعد از تعمیر شامل گارانتی خواهد بود.
  • اگر دستگاه شما بیشتر از ۲ مرتبه برای یک عیب مشخص برای گارانتی ارسال شود، پس از تأیید عیب دستگاه در دفعه دوم، دستگاه شما با یک محصول جدید تعویض می‌شود. شرکت هزینه ارسال دستگاه ( یا رفت و آمد شما) به واحد گارانتی را پرداخت می‌کند.
  • اگر تعمیر دستگاه شما بیشتر از یک هفته طول کشید، می‌توانید تقاضا کنید که به شما یک دستگاه جایگزین و مشابه محصول خودتان داده شود. البته دستگاهی که دریافت خواهید کرد، در مدت تعمیر دستگاه خودتان نزد شما امانت خواهد بود.
  • اگر دستگاه مورد نظر در ۲۴ ساعت اول خرید (با توجه به فاکتور رسمی مشتری) دچار ایراد فنی شود، با یک دستگاه جدید تعویض خواهد شد.

جمع بندی

در مطالب بالا به طور خلاصه توضیح دادیم که گارانتی تندا شامل چه مواردی می‌شود. در هنگام خرید محصول مورد نظر توجه داشته باشید که هولوگرام و شماره سریال درج شده روی جعبه کاملا سالم و غیر مخدوش باشد. بلافاصله پس از خرید، گارانتی محصول خود را با ارسال شماره سریال به سامانه پیامکی و یا ثبت در سایت شرکت نوآوران آسان پیشرو فعال کنید. همچنین در طول مدت گارانتی از جعبه محصول و رسید رسمی مشتری به خوبی نگهداری کنید. فراموش نکنید که تعمیر دستگاه توسط افراد غیر مجاز باعث ابطال گارانتی کالا خواهد شد، حتی اگر مشکل و عیب اولیه شامل شرایط گارانتی بوده باشد. شرکت آسان پیشرو نمایندگی رسمی تندا در ایران است. محصولات تندا با گارانتی آسان پیشرو و با ضمانت به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *